9+ Nieuwjaarsgaladiner in Bikaner

Nieuwjaarsgaladiner

Voor oudejaarsavond was een galadiner gepland. Snacks zouden de avond doorlopend beschikbaar zijn en dineren kon in de eetzaal. Verder zou er muziek georiganiseerd worden. Er werd groots uitgepakt.

Dubbeldrank

Voor de drank was een aparte regeling: een cocktail aangeboden door het huis en verder bij aanschaf van een grote fles een kleine fles extra; zowel wijn als bier.

Doedelzakspeler

De meest markante muziekbijdragen werden geleverd door een doedelzakspeler die werd begeleid door een drum en een sambabal.

Het grootste deel werd verzorgd door een paar DJ’s die indiase pop speelden. De dames dansten alsof dit hun gouden kans was! De stafleden waren bezig met de houtvuren, stoelen en tafels en de snacks en drank.

Het feest duurde nog twee uur na Nieuwjaar. Wij hebben ons wat eerder teruggetrokken in ons appartement om wat slaap te vergaren en de volgende ochtend bereid te zijn tot de volgende rit.


2 gedachten over “9+ Nieuwjaarsgaladiner in Bikaner”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *