Na afgelopen maandag rond 5 uur van Schiphol te zijn vertrokken kwamen na zo’n 11 uur vliegen rond 10 uur aan in Bangkok. Bagage-afhandeling en douane verliepen voorspoedig. Bij de uitgang stond al een dame ons op te wachten Na enige tijd bracht die ons naar een auto die ons verder naar het hotel zou vervoeren.

Eenmaal in het hotel eerst maar eens een douche en daarna wat rusten. Rond twee uur gingen we op stap, de buurt verkennen. Het eerste gebouw van enige importantie was een pittoresk fort. Er waren veel studenten bezig met het tekenen van het gebouw.

Daarnaast stond een bijbehorende constructie, een tempel of een waranda om uit te kijken over de rivier.
We liepen hier eigenlijk gewoon langs want wij wilden zien hoe je de rivierboot kan benaderen. Die kan ons morgenochtend vroeg naar de lokatie brengen waar onze fietstocht begint. Dat bleek eenvoudig: gewoon links naast de “tempel”.
Van daar liepen we verder om dé toeristische straat van Bankok te bekijken, de Kaosan Road. Het begon daar wat te druppen dus we doken een klein restaurantje in om wat te drinken en te eten. De bui was snel over maar wij zaten er toch wel even.

Langs de weg staan ook weer tempels. Deze is speciaal voor de Mon, een kleine bevolkingsgroep in Thailand.
Na een flink aantal winkeltjes bekeken te hebben trokken we weer naar het hotel om wat bij te komen. Zometeen gaan we wat even en dan naar bed. Morgenochtend wordt het vroeg: 6 uur!
Hoi Carla en Ger,
Leuk weer jullie belevenissen mee te leven. Het klinkt allemaal heel apart wat jullie zien en meemaken. Op naar de volgende avonturen …………..
Zeker Leo, je leest het nog wel.